devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, jap me qera Vile 3 Katshe Kati 0, 2.500 Euro

  Jepet me qera vile e pamobiluar nė Mjullbathore, pranė TEG! Vila ėshtė e organizuar nė 3(tre) kate, nė 6(gjashtė) dhoma gjumi me tualete tė brendshėm secila si edhe me tualete ditė, 2(dy) sallone pritje/ndenje, 2(dy) ambiente gatimi nė katet -1(njė) dhe 0 (zero), 2(dy) veranda nė katet 0(zero) dhe 1(njė). Vila ėshtė ndėrtuar nė njė territor me sipėrfaqe tė jashtme 600m2 dhe ka sipėrfaqe totale ndėrtimi 500m2, termoizolim tė jashtėm sistem kapot, sistem ngrohje-ftohje chiller, sistem ujitje tė komanduar, sistem kamerash vėzhgimi, instalime elektrike cilėsore. Ėshtė investuar gjithashtu pėr njė pus me thellėsi H=183m, 1(njė) oxhak funksional me dru, 4(katėr) panele diellore, si edhe punime tė tjera tė brendshme dhe tė jashtme me materialet e fjalės sė fundit nė tregun aktual. Vila jepet me qera ditore pėr evente tė ndryshme si edhe me qera afatgjatė.
  Pėr njė vizitė nė pronė apo prona tė ngjashme kontaktoni 0692033500.

  https://billionrealty.al/index.php/p...osh-prane-teg/
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ec2c5d2c-d7df-4d89-a6c6-d3cf4d46dd84-1170x738.jpg
S: 36
Madhesia: 34.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3ce0db9e-68ba-4901-8680-8d951ffbfb91-1170x738.jpg
S: 28
Madhesia: 20.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f9eafe1d-75ac-4262-9570-62410b1fb13b-1-960x738.jpg
S: 29
Madhesia: 30.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3aede3c6-fda0-4058-9934-0f4b04313ae6-960x738.jpg
S: 29
Madhesia: 17.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4d7c38d2-1f04-4133-a3ba-fbc11944959a-1170x738.jpg
S: 32
Madhesia: 17.3 KB    Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al