devinf.com
Kliko
970 Immo + C21

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 4, 110 m² 370 Euro

  Jepet me Qera apartamenti 110 m2, 2+1 ne Don Bosko.
  Apartamenti eshte i mobiluar komplet ne menyre moderne, me air conditioner, kati i katert i banimit.
  Apartamenti ndodhet perballe shkolles Don Bosko, afer bankes Credins.
  Apartamenti eshte i organizuar ne nje dhome ndenjie, nje kuzhine gatimi, dhome gjumi, dhome femijesh, depo e vogel, 1 banjo dhe ballkoni. I gjithe apartamenti eshte i shtruar me parket druri, me dritare dopio xham dhe grila. Eshte i organizuar shume mire, dhoma e gjumit dhe e ndenjies eshte me dalje ne ballkon. Orientimi eshte jug-perendim.
  Disponon dokumentacion te plot hipotekor. Per nje vizite ne prone ose prona te ngjashme kontaktoni tani ne numrin 0692033500.
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 18fa8996-064b-463e-bf53-b459755586ab-1170x738.jpg
S: 36
Madhesia: 27.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f09b18f0-c502-469e-a7be-9e518f796c7a-1170x738.jpg
S: 31
Madhesia: 30.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c4965802-aa66-4e24-bb2d-b891546143d2-1170x738.jpg
S: 30
Madhesia: 22.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3d2f0574-7a36-42e0-a737-866d44a54cd1-1170x738.jpg
S: 31
Madhesia: 18.1 KB  


  Rr. Donika Kastrioti
  +355 69 648 4888
  info@billionrealty.al | www.billionrealty.al