devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera Ambjent biznesi Kati 2, 54 m², 500 Euro (Tirana e Re)

  Zona/Rruga : Tirana e Re

  Ne Tiranen e RE, jepet me qira ambient per zyra 54 m², ne katin e 2-te te nje godine moderne.

  Ambienti eshte me fasade xhami,me pamje dhe I pershtatshem per zyra arkitekture,kontabilitet, marketingu etj.

  Ambienti eshte bosh.


  Cmimi : 500 Euro/muaj.  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: tirana e re.jpg
S: 46
Madhesia: 37.6 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar