devinf.com
Kliko

 1. Standart Klering-Tirane, shes Apartament 2+1+A+BLK Kati 7, 97 m² 72.500 Euro (Spitali Nene Tereza)

  Zona/Rruga : Spitali Nene Tereza


  Shitet Apartament kleringu ne nje kompleks rezidencial,zona e Spitalit “Nene Tereza”

  Sipėrfaqja totale e apartamentit eshte 97 m2, kati i 7 banimit,Orientim nga dielli.

  Organizimi: Ambjent ndenie+ gatim, 2 dhoma gjumi,2 tualete,1 ballkon me dalje nga kuzhina.

  Ndėrtim i ri super cilėsor : Sistem Kapote,Ventilim,Izolim akustik, 2 ashensore, park per femijet dhe te rriturit.


  Ēmimi: 72.500 Euro.

  Aktualisht ne faze karabina!


  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502

  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: nene tereza.jpg
S: 125
Madhesia: 86.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: nenetereza.jpg
S: 100
Madhesia: 57.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: nentereza.jpg
S: 105
Madhesia: 76.0 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar