Kliko

  1. Standart Tirane: 0698521858 BLEJME MOBILJE TE PERDORURA SI: DHOMA GJUMI, KUNDRABUFE, KENDE, DIVANE, KOLLTUQE, BINIBARE, TAVOLINA ME KARIGE, DOLLAPE, DYER, DRITARE ETJ PER ME SHUM NA KONTAKTONI 0698521858

    Blej mobilje te perdorura: dhoma gjumi, kundrabufe, divane, kende etj.. Marim dhe elektroshtepiake: Televizore, lavatrice, frigorifere, kondicionere etj...sherbimi 24 orena kontaktoni ne cdo ore Emiljano: 0698521858
    Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  kuzhina.jpg
S: 117
Madhesia:  28.3 KB