Kliko

 1. Standart Tirane, Shesim shezllona druri te reja + dusheket me trashesi 5cm edhe 3 cm

  Prodhojmė shezllona druri tė pėrshtatshėm pėr pishina, plazhe publike si dhe pėr ēdo lloj ambienti, tepėr cilėsor, dy modele mė tė kėrkuar nė treg, si dhe cdo model tjetėr si pas kerkesave.. Gjithashtu prodhojmė edhe dyshekė 5 cm trashėsi edhe 3 cm trashesi me materjal kundra ujit qė do i ofrojė njė komoditet pushuesit.Ēmimi mė konkurues nė treg.Pėr mė tepėr na kontaktone ne nr tel 0697112292 ose watsapp
  Faleminderit per mirkuptimin
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20200305-011647_Chrome.jpg
S: 93
Madhesia: 33.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20200305-011711_Chrome.jpg
S: 60
Madhesia: 28.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20200502-230556_Chrome.jpg
S: 16
Madhesia: 50.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20200505-WA0009.jpg
S: 9
Madhesia: 46.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG-20200505-WA0010.jpg
S: 9
Madhesia: 43.5 KB