Kliko

 1. Standart Tirane, shes Android TV box 4K 6.500 Leke

  Shes Android 9.0 TV box 4K Ultra HD I ri ne kuti .
  TV kthehet Smart nepermjet kesaj paisje ,shiko filma 4K, screen mirror nga celulari,shkarkon dhe luan lojra, YouTube, Netflix, Google Chrome,Play Store etj.
  Parametrat super:
  4 Gb ram ,
  64 Gb hard drive.
  Shenim:Paisja punon me lidhje wifi dhe Lan.

  Cel. : 0672241454
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20200303-183119~2.jpg
S: 98
Madhesia: 37.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20200303-183112~2.jpg
S: 69
Madhesia: 18.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20200303-183126~2.jpg
S: 68
Madhesia: 32.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20200303-183057~2.jpg
S: 67
Madhesia: 41.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Screenshot_20200303-183041~2.jpg
S: 65
Madhesia: 35.5 KB