Kliko

  1. Standart Tirane, shes Satelit Receiver Shitet Dekoder AMIKO TOKSOR + SATELITOR 4.000 Leke

    Shitet Dekoder AMIKO MINI COMBO EXTRA DVB-S2 SATELITOR & DVB-T2/C TOKSOR / COMBO RECEIVER

    Cel. : 0697309068
    Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  AMIKO-Mini-COMBO-HD---TOKSOR-DHE-SATELITOR-NE-NJ--.jpeg
S: 56
Madhesia:  9.5 KB