Vibtis kėrkon Ekonomiste - Vibtis ėshtė kompania e duhur pėr ty!

Ejani tė punoni si Ekonomiste nė njė nga kompanit mė tė mėdha nė Shqipėri e cila ofron pėrfitime tė jashtėzakonshme dhe mundėsi avancimi nė karrierė dhe ambjent pėr tė mėsuar.
VIBTIS ėshtė kompania mė e madhe nė Shqipėri nė Import – Eksport tė produkteve industriale nė fushėn e ndėrtimit e specializuar nė prokurimin dhe furnizimin me produkte pėr projekte nė sektorin e Ndėrtimeve Civile, Energjisė, Ujėsjellės Kanalizime.
Vibtis punon me projekte tė rėndėsishme si; Ndėrtimi i Arenės Kombėtare, Rehabilitimi i Lumit Gjanica, ndėrtimi i rrugės Qukės-Qafė Pllocė.
Projektimi dhe ndėrtim i rrugėve tė aksesit tė projektit TAP janė duke u furnizuar nga VIBTIS me materiale nga kompanitė mė tė mėdha botėrore.
Vibtis punon me furnitorėt me tė mėdhenjė botror dhe ėshtė distributor zyrtar i produkteve tė kompanive lider nė botė nė sektorin Oil & Gas si SPIECAPAG, NOV, EMERSON Process Management, Shawcor Canusa.
Nė Shqipėri Vibtis punon me klient si; SHELL, BANKERS dhe ALBPETROL

Ne jemi mė tė mirėt dhe kėrkojmė pėr mė tė mirėt!
Pozicioni :
Ne po kėrkojmė Ekonomiste me aftėsi tė shkėlqyera nė faturim, njohje te kostove dhe sistemit tė magazinave.

Pėrfitimet:
  • Paketa e pėrfitimeve shumė konkurruese.
  • Ofrojmė programe shumė tė mira mentorimi pėr punonjesit tanė.
  • Rritje dhe mundėsi avancimi.

Vendi i punės: Filiali Kompanisė nė Fier.
Adresa:
“VIBTIS” sh.p.k ėshtė e pozicionuar nė Bulevardin Dėshmorėt e Kombit njė vend i aksesueshėm dhe njė mjedis komod pune; Blv. Dėshmorėt e Kombit, Twin Towers, Tower 2, Floor 7/2 Tiranė/Albania.

Kush duhet tė aplikojė?
Nėse ke pėrfunduar Universitetin e Tiranės, Fakultetin Ekonomik, Dega Finance, je mė i miri/e mira. Ke eksperiencė pune minimumi 3 vite.
Ke njohuri baze rreth Financės.Ke njohuri tė programeve Financiare preferohet Alfa Web.
Je energjik dhe i motivuar pėr tė punuar nė njė ambjent ku ke mundėsi tė tregosh talentin tėnd 100% atėherė;
Vibtis ėshtė kompania e duhur per ty!
Apliko nė info@vibtis.al dhe na trego qė je mė i miri!