Kliko

 1. Standart Okazion golf 6 viti2009 kambio automat motor 2.0tdi full option

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e bardhe
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  Fuqia KW..: 96
  KM..........: 180000

  SHITET VW GOLF 6 VITI 10/2009 MOTOR 2.0 TDI NE GJENDJE SHUM TE MIRE ME 180000. FULL OPTION ; FENER XENON , NAVI MADHE , SENSOR SHIU DHE DRITASH , SENSOR PARKIMI PARA MBRAPA PLUS ASISTENC PARKIMI , SEDIKE KAMOSH ETJ. ME DOGANE TE PAGUAR
  KONTAKTONI 0693326867
  CMIMI 7500 EURO

  Cel. : 0693326867
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200305_122536.jpg
S: 36
Madhesia: 33.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200305_115749.jpg
S: 38
Madhesia: 29.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200305_122346.jpg
S: 46
Madhesia: 48.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200305_122443.jpg
S: 33
Madhesia: 45.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200305_115733.jpg
S: 34
Madhesia: 28.1 KB