devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane,shes Apartament rezidencial 2+1, Kati 4, 127 m², 98.000 Euro (Liqeni i Thate)

  Zona/Rruga : Liqeni i Thate

  Apartamenti ėshtė i pozicionuar nė zonėn e Liqenit tė Thatė,ne nje kompleks Rezidencial banimi.

  Ndodhet ne katin 4 banimit,Sipėrfaqja e apartamentit totale eshte 127 m2 ,ku 99.8 m2 eshte banim dhe verande 27.2 m2.

  Orgazanimi:Salloni i ndenjes+ambjenti i gatimit,2 dhoma gjumi,2 tualete dhe veranden.

  Ndodhet ne ne nje nga zonat me te mira dhe me te qeta ne Tirane, ofruar siguri 24 h.

  Ēmimi: 98.000 Euro.

  Ne faze ndertimi!  Tarife agjensie 1% per bleresin.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: liqenithat.jpg
S: 279
Madhesia: 52.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: liqeni.jpg
S: 269
Madhesia: 67.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: liqeniithat.jpg
S: 303
Madhesia: 86.7 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar