Kliko

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Turqi ✈️ Tur me Avion ne #STAMBOLL 235 Euro

  ✈️ Tur me Avion ne #STAMBOLL
  🎀 Date: 6 - 8 Mars 🌸 235€


  👉 Nė pagesė pėrfshihen:
  -Bileta e avionit vajtje – ardhje me bagazhe tė plota.
  -Akomodimi pėr 2 netė nė Grand Marcello Hotel 4* nė qendėr tė pjesės Evropiane tė Stambollit.
  -Mėngjeset pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit.
  -Shėtitjet nė Stamboll me autobus (sipas programit)
  -Shoqėrues dhe guidė shqiptare, pėr tė gjithė ditėt e qėndrimit
  -Transfertat Aeroport – Hotel – Aeroport
  -Lundrim me anije nė Bosfor 1.5 – 2 orė pėr tė parė Europėn e dhe Azinė

  🔖 Programi:
  ➡️Dita e Parė: Paraqitja nė Aeroportin e Rinasit duhet tė bėhet 1 orė e 30 minuta para nisjes sė avionit. Fluturimi pėr nė Stamboll. Nisja nė 02.35. Mbrritja nė Stamboll nė 06.15. Transferta nga aeroporti nė Qendėr tė Stambollit. Pa mbrritur nė Qender, nė pjesėn aziatike, vizitohet Ēam Lixha (pikėn mė tė lartė tė qytetit, kodra e tė dashuruarve). Vazhdon vizita nė Qėndrėn e Stambollit Taksim. Sistemimi nė Hotel. Pasdite, shkohet nė Qendrėn e Vjetėr Tragtare Kapili Carshi. Akomodimi nė hotel. Fjetja.

  ➡️Dita e Dytė: Mėngjesi nė Hotel. Vizitė panoramike me guidė nė:Hipodromi, Xhamia Blu, Bazilika e famshme tė Shėn Sofisė, Sarajet e Topkapise, kalimi mbi Bririn e Artė nėpėrmjet Urės sė Gallatės, Dollmabahce. Vizitė nė akuariumin Floria. OPSIONALE: Nė mbrėmje shfaqje e Natės Turke nė anije, nėn urėn e Bosforit ku pėrfshihet darka dhe pije pa limit. Fjetja nė hotel.
  ➡️Dita e Tretė: Mėngjesi nė Hotel. Udhėtim nė Eminoy (stacioni i anijeve dhe jahteve pėr nė Bosfor). Lundrim me anije pėr 2 orė nė Ngushticėn e Bosforit nė drejtim tė Detit tė Zi pėr tė vizituar pjesėn bregdetare tė Stambollit, Evropėn dhe Azinė, si dhe pėr tė parė nga anija kalanė e vjetėr, Rumelitisa. Tė lirė nė Qendrėn Tregare deri nė Transfertėn me autobus pėr nė Aeroport. Fluturimi pėr nė Tiranė. Nisja nga Stambolli nė 21.40. Mbėrritja nė Tiranė nė 21.35.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: stamboll 1.jpg
S: 9
Madhesia: 70.7 KB  
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra para se te shkoni tek "Hotel Colosseu " Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 696153704/
  696056944
  Web: soletours.com
  Instagram:https://www.instagram.com/sole_travel_tours_/
  Facebook:https://www.facebook.com/pages/Sole-Travel-Tours/1499639006916414