Kliko

 1. Standart Tirane, ofroj City-tour Kosove #VIZITOJME🔸#PRIZREN🔹#BREZOVIC🔹#PREVALLE 55 Euro

  #VIZITOJME🔸#PRIZREN🔹#BREZOVIC🔹#PREVALLE
  Paketa me mengjes:

  👉Hotel Premium 5 Yje — Cmimi 55€
  Paketa me mengjes dhe darke
  👉Hotel Premium 5 Yje — Cmimi 60€
  KY UDHETIM DO TE REALZIOHET NE DATAT SI ME POSHTE👇
  📲📞TEL:042230668/0696153704
  ►Nisje 29 SHKURT — 2 Dite Udhetim
  ►Nisje 7 Mars — 2 Dite Udhetim
  ►Ne cmim pėrfshihen:
  1) Transporti sipas programit ne destinacionet perkates
  2) Nje nate akomodimi ne hotel Premium 5 yje, ne Prizren
  3) Mengjesi i dites se dyte
  4) Darka e dites se pare (per personat qe zgjedhin paketen me darke
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: premium park 2.jpg
S: 5
Madhesia: 26.1 KB  
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra para se te shkoni tek "Hotel Colosseu " Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 696153704/
  696056944
  Web: soletours.com
  Instagram:https://www.instagram.com/sole_travel_tours_/
  Facebook:https://www.facebook.com/pages/Sole-Travel-Tours/1499639006916414