devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 2, 74 m² 40.000 Euro (Fresku) plus 7569

  Zona/Rruga : Fresku

  Apartamenti ndodhet nė zonėn e Freskut nė rrugėn e “Dajtit”.
  Apartamenti ėshtė I pozicionuar nė katin e 2 banim, me sipėrfaqe totale 74.3m2.
  Apartamenti ka orientim lindje dhe ėshtė nė proces hipotekimi.
  Apartamenti disponon
  • Ambjent ndenjie
  • Ambjent gatimi
  • Dhomė gjumi
  • Tualet
  • Ballkon
  Detaje tė tjera • I mobiluar • I investuar • Punime cilėsore • Ndėrtim I ri
  Pėr ta vizituar na kontaktoni ! plus 7569

  Cel. : 0693339000
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51144_32165199-4d09-d7cc-4dc3-57bb5c8cfc15.jpg
S: 49
Madhesia: 19.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51153_650c2b5b-2f27-778f-ac97-81fe7e7fba50.jpg
S: 47
Madhesia: 15.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51177_dca82d1f-4f2e-9944-1d5c-4ea4e922a756.jpg
S: 47
Madhesia: 22.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 51123_01b88097-ca4d-9a27-355f-bc6b3c487939.jpg
S: 55
Madhesia: 17.3 KB