devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1 Kati 4, 124 m² 280 Euro (Mistro Mame)

  Zona/Rruga : Mistro Mame

  Apartamenti pozicionohet ne katin e 4 banim te nje pallati te ri me ashensor.
  Eshte totalisht i mobiluar dhe i pabanuar me perpara.
  Pjesa e ngrohjes dhe e ftohjes mundesohet nga sistemi i kondicionimit.
  Orientimi Jug-Lindje eshte nje tjeter favor pasi ben te mundur ndricimin natyral gjate dites.
  Njeri nga tualetet eshte me ajrim natyral.
  Ne cmim perfshihet dhe nje post parkimi.
  Per nje vizite ne prona na kontaktoni!
  bridge27836

  Cel. : +355 67 248 4182
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ap1.jpg
S: 3
Madhesia: 30.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ap3.jpg
S: 3
Madhesia: 14.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ap4.jpg
S: 3
Madhesia: 17.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ap.jpg
S: 7
Madhesia: 29.5 KB  


  Tel:
  04 452 1210 Cel: +355672484182
  Adresa :Rruga Shyqyri Brari, Tiranė
  Email: info@c21premium.al