Kliko

 1. Standart Tirane, shes makine Volkswagen Jetta Viti 2005, 3.200 Euro

  Karburanti: Benzin
  Ngjyra.....: blu
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Kondicioner
  Fuqia KW..: 66
  KM..........: 159000

  Makina eshte mbajtur shume mire dhe me gjithe serviset e duhura.
  Pagesat dhe kolaudim deri ne tetor 2020.
  Per nje vizion te saj eshte prane shushices.

  Cel. : 0674050035
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20200220_122610.jpg
S: 82
Madhesia: 40.1 KB