devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane,jap me qera ambjent biznesi, 31 m², 350 Euro (2 Kullat Binjake,Parlamenti)

  Zona/Rruga : Kullat Binjake

  Tek 2 Kullat binjake tek Parlamenti jepet dyqan brenda kompleksit ,me sip totale 31 m2.

  Eshte me fasade xhami.

  Vendodhja qe ka ofron mundesi shume te mire per cdo lloj biznesi dhe investimi.

  Cmimi: 350 Euro/muaj.


  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 8e9e2c60-e745-3a72-368e-217e268725ee.jpg
S: 60
Madhesia: 69.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dce9bbad-30ce-cbbc-17de-77fca71c4d5e.jpg
S: 56
Madhesia: 97.7 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar