devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 3, 95 m² 320 Euro (Qemal Stafa)

  Zona/Rruga : Qemal Stafa

  Jepet me qera shtėpi me 2 dhoma gjumi dhe 1 sallon i bollshėm, plus 1 banje. Hyrja ndodhet ne katin e trete te nje pallati me 8 kate te ndėrtuar ne vitin 2004. E gjithė hyrja eshte e sapo ristrukturuar dhe mobilimi eshte tepėr cilėsor. Sobe Miele, Lavastovilje, Frigorifer etj ne gjendje shume te mire. Per nje vizite ne prone telefononi 0692273917  Cel. : 0692273917
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200217_171020.jpg
S: 9
Madhesia: 25.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200217_171053.jpg
S: 5
Madhesia: 42.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200217_171033.jpg
S: 5
Madhesia: 19.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 20200217_171046.jpg
S: 6
Madhesia: 15.4 KB