Kliko

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Mal i zi #Earlybooking per Plazh ne #Budva 129 Euro

  Ofertat #Earlybooking per Plazh ne #Budva 🏖🏖
  😍😍 Lundrim me Krociere dhe Plazh ne Gjirin e Kotorr - Hercegnov
  👒 Nisje 6 Korrik ✦ 5 Dite Plazh ✦ Cmimi €129
  Nisje 13 & 20 Korrik ✦ 5 Dite Plazh ✦ Cmimi €139
  👒 Nisje 27 Korrik ✦ 5 Dite Plazh – Cmimi €149
  Nisje 3 & 10 Gusht ✦ 5 Dite Plazh ✦ Cmimi €149
  👒 Nisje 17 Gusht ✦ 5 Dite Plazh ✦ Cmimi €139
  Nisje 24 Gusht ✦ 5 Dite Plazh ✦ Cmimi €129

  🌠 Akomodimi ne hotel Sidro 3 Yje ne Qender te qytetit te Bar dhe buze detit
  🥗 Mengjes dhe darke te shtruara bufe ne restorantin e hotelit
  Ofertat jane te vlefshme per rezervime deri me 29 Shkurt

  Ne cmim per person pėrfshihen:
  1. Transporti dhe te gjitha shetitjet sipas programit.
  2. Akomodimi per 4 nete ne hotel SIDRO 3 yje ne qytetin e Barit, buze plazhit dhe qender qytetit
  3. Mengjeset te cilet shtrohen bufe ne restorantin e hotelit
  4. Darkat te cilat shtrohen bufe ne restorantin e hotelit
  5. Asistence me ciceron dhe shoqerues shqiptar gjate gjithe udhetimit
  6. Transfertat hotel – plazh – hotel per te gjitha ditet sipas programit
  7. Taksat turistike per 5 ditet e qendrimit ne Malin e Zi
  8. Perdorimi i fushave te sportit per futboll dhe basketboll ne pronesi te hotelit

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: budva.jpg
S: 10
Madhesia: 27.6 KB  
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra para se te shkoni tek "Hotel Colosseu " Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 696153704/
  696056944
  Web: soletours.com
  Instagram:https://www.instagram.com/sole_travel_tours_/
  Facebook:https://www.facebook.com/pages/Sole-Travel-Tours/1499639006916414