Kliko

 1. Standart Tirane, ofroj Pakete ne bregdet Greqi Early booking per plazh ne Lefkada 239 Euro

  Early booking per plazh ne 💙#Lefkada💙
  😍Nisje 15&22 KORRIK (5 Dite PLAZH)– CMIMI €239
  🌴Nisje 27 KORRIK (5 Dite PLAZH) – CMIMI €249
  😍Nisje 1,5,9&13 GUSHT (5 Dite PLAZH)– CMIMI €259
  🌴Nisje 17 GUSHT (5 Dite PLAZH) – CMIMI €249
  😍Nisje 21&26 GUSHT (5 Dite PLAZH) – CMIMI €239
  CMIMET EARLY BOOKING JANE TE VLEFSHME PER REZERVIME DERI ME 29 SHKURT

  💎Lundrim me Traget dhe plazh ne ishujt PAXOS – ANTIPAXOS me nisje nga plazh

  1) Transporti vajtie – ardhje me autobuz sipas programit
  2) Te gjitha shetitjet dhe transfertat ne plazhet e ishullit te Lefkades sipas programit te cdo dite
  3) Akomodimi per 4 nete ne hotel Lefkas ne qender te Lefkades, prane lokaleve, restoranteve dhe tavernave te qytetit.
  4) Mengjeset dhe Darkat te cilet shtrohen bufe ne restorantin e hotelit gjate qendrimit tone ne Lefkada
  5) Asistence me guid shqiptare gjate gjithe udhetimit
  6) Taksat turistike te qytetit

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: LEFKADAA.jpg
S: 6
Madhesia: 18.5 KB  
  SOLE TRAVEL & TOURS
  Rr. Durresit, Pll. 79, Kati 1re, 40 metra para se te shkoni tek "Hotel Colosseu " Tirana, Albania
  E-mail: soletravel@hotmail.com
  Phone: +355 4 2230668
  Mob: +355 696153704/
  696056944
  Web: soletours.com
  Instagram:https://www.instagram.com/sole_travel_tours_/
  Facebook:https://www.facebook.com/pages/Sole-Travel-Tours/1499639006916414