Kliko

 1. Standart Tirane, shes motorr Mercuri 6hp (pothuaj i ri), viti 2018, 1.300 Euro

  Shitet motorr Mercuri 6 hp, boshti shkurter, (pothuaj i ri), viti 2018, perdorur vetem 2 jave, me 4 vjet garanci nga koncesionari ne Shqiperi. Motorri ka te gjithe dokumentacionin e nevojshem (dogane, regjistrim, libreze), dhe pajisjet e tij.

  Konsumi minimal, gjendja perkryer pasi eshte i ri, transportohet lehtesisht, shitet per arsye te marrjes nje motorri pak me te madh.

  Ideal per mjete te vogla lundruese ose peshkim.

  Cel. : 0696087683
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190606_205905.jpg
S: 228
Madhesia: 44.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20190606_211535.jpg
S: 108
Madhesia: 49.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: IMG_20200217_1301096.jpg
S: 116
Madhesia: 27.7 KB