Kliko

  1. Standart Tirane, shes Pompe sperkatje 35.000 Leke

    Shes pompe sperkatje italjane ne gjendje shume te mire teknike. Punohet dhe me motokultivator edhe elektrike. cmimi 35.000 lek. tel:0682575233

    Cel. : 0682575233
    Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  pompe sperkatje.jpg
S: 28
Madhesia:  40.7 KB