devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 260 m² 1.300 Euro Pazari I Ri

  Zona/Rruga : Pazari I Ri

  Qera, ambient tek rruga "Beqir Luga" • Ambienti ndodhet nė katin 0 me sipėrfaqe 230 m2.• Ka 3 ambiente, 1 salle e madhe 160 m2, dhe 2 ambiente mė tė vogla tė pėshtatshme pėr zyra 40 m2 dhe 60 m2.• Ka 2 tualete • Organizimi: •open space.• Sherben pėr call center, dhe zyra tė ndryshme biznesi, • Ka dokumentacion te rregullt hipotekor. • Mundesi shumė e mirė investimi . • Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  OPP14753
  Cel. : 0693240088
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 85093424_2731012963641660_2258709638675431424_n.jpg
S: 6
Madhesia: 31.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 86467230_190897352018811_365739490574073856_n.jpg
S: 13
Madhesia: 22.7 KB  

  Rruga e Barrikadave, prane Ish Vules se Vjeter
  Tel: +35542 222 298