Zona/Rruga : Rr.Abdyl Frasheri

Shitet Apartament 3+1
💶Ēmimi: 110.000 Euro i diskutueshem
📌Rr.Abdyl Frasheri

⭕️Apartamenti ndodhet ne katin e 3-te nje pallati egzistues, brezi 2 nga rruga ne nje zone te mire per investim
📐Siperfaqe: 91.74 m²
🛌Dhome gjumi
🛋Sallon
🍽Kuzhine
🛁tualet
📜Hipoteke

• Apartamenti eshte i organizuar si me poshte: sallon ndenje dhe ambjent gatimi , dhoma gjumi, tualet, koridor dhe ballkon