devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane,ne qender te bllokut jap me qera zyre Kati 1, 100 m² 500 Euro (Ibrahim Rugova)

  Zona/Rruga : Ibrahim Rugova

  Ambjenti ka pamje nga rruga kryesore, ambjenti eshte 100 m2 dhe eshte shume i pershtateshem per zyre.
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: logo.jpg
S: 22
Madhesia: 15.9 KB  


  Rruga ''Sami Frashėri'' (pranė Alpha Bank)
  Ndėrtesa 34/5
  Tiranė, Shqipėri
  Mob: +355 69 87 80 894
  E-Mail: cabejinformacion@gmail.com
  Web: www.cabej.al