Zona/Rruga : Rruga e Dibres,prane shkolles Bajram Curri

Shitet apartament 1+1 prane shkolles Bajram Curri.Apartamenti ndodhet ne katin e 2 te nje pallati 5 katesh,ndertim i para viteve 90.Apartamenti eshte me hipoteke.Apartamenti eshte i rregulluar dhe i mobiluar me syrin e nje arkitekti.Apartamenti shitet i mobiluar per 55 milion leke te vjetra.Telefon 00355695291520


Cel. : 00355695291520