devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane,Jap me qera Ambjent Biznesi ,Kati 10, 100 m², 900 Euro (Ish Blloku)

  Zona/Rruga : Blloku

  Ambjent biznesi per qera prane Sky Tower.

  Apartamenti ka siperfaqe totale 100 m2 dhe eshte i ndare ne 3 ambjente, 1 tualet dhe 2 ballkone me pamje panoramike, katin 10 te godines.

  I gjithe ambjenti eshte totalisht i investuar shume mire,i sapo perfunduar.


  Cmimi: 900 Euro/muaj


  Kontakt: 0694030502
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: dc592732-fcdf-079b-202e-565246318623.jpg
S: 39
Madhesia: 31.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 90b007bb-ae96-8538-4a26-594a4d3b3337.jpg
S: 23
Madhesia: 42.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: da65ad44-c228-c418-be0c-bbf6d97d04e4.jpg
S: 18
Madhesia: 64.8 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar