Mobileri Luli ju ofron cmimet me te mira ne treg dhe nje cilesi 100% te garantuar. Ne punojme me porosi Kolltuqe - tre vėndėsh - dy vėndėsh - tekė - kėnde tė tė gjitha pėrmasave. Me cep apo tė rrumbullakėt -veshje me lėkure apo copė pėr dhoma gjumi,klube,zyra,sallone bukurie etj,,,,,, Kemi katallogė ku mund tė zgjidhni llojin e materialit , copė ose lėkurė .Keshillimi falas-Transporti falas.
vizitoni website per me shume informacion

www.lulimobileri.webs.com


eMail: LULIMOBILERI@GMAIL.COM

Cel. : 0694001303