devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes toke 8.900 m² 623.000 Euro (Vaqarr)

  Zona/Rruga : Vaqarr

  Toka ndodhet ne Vaqarr prane Lufres.
  Informacion mbi tokėn: sipėrfaqja e tokės, 8900 m2 me 2 certifikata pronėsie, prane rruges kryesore.
  Pozijoni i tokes eshte fantastik, zona ne te cilien ndodhet toka eshte zone industriale dhe eshte mundesi ideale per investim.



  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 12
Madhesia: 40.7 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019