devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane,me qera Ambient biznesi,Kati 2, 230 m², 1.500 Euro (Rruga e Kavajės,Ish Parku)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajės

  Ambienti ndodhet nė 1 nga zonat mė tė aksesueshme nė Tiranė,rruga e Kavajes,ish Parku

  Nė katin e 2-tė, organizohet nė 3 ndarje,por mund tė bėhet dhe open space sipas dėshirės tuaj.

  Siperfaqe totale e ambientit 230 m2.

  Eshte i pėrshtatshėm pėr aktivitete si zyra,call-center,Klinika,fondacione etj.


  Ēmimi :1500 €/muaj.

  Kontakt:

  Cel. : 0694030502  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 22be8d4f-0ba4-931f-5aae-c42a0d2b94c1.jpg
S: 78
Madhesia: 87.3 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar