Shitet nje makineri prerese mermeri TERZAGO F35. Nje nga makinerite me te mira per prerje mermeri ne bote, prodhim italian i vitit 1996, i eshte bere rimont 4 vjet me pare duke i vene nje encorder komplet te ri. Tavolina e makinerise ulet, ngrihet, rrotullohet manualisht, fiksohet ne 3 pozicione. Matjet kryhen me kompjuter dhe lazer, dimensionet e diskut jane: 40-50-60 cm. Makineria sapo ka ardhur ne Shqiperi e ndodhet ne Bilisht. Cmimi i shitjes me instalim 13000 euro, pa instalim 10000 euro. Per me shume kontaktoni ne nr e telefonit:......."

Cel. : 00447850948509