devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 3, 117 m² 149.000 Euro (Kodra e Diellit)

  Zona/Rruga : Kodra e Diellit

  Shitet Apartamet 2+1+2 ne nje nga Rezidencat me te mira ne Tirane, tek Kodra e Diellit 1.
  Ndodhet ne katin 3 te nje pallati te ri dhe disonon nje siperfaqe totale prej 117 m2.
  Organizimi: salloni ndenjes sebashku me ambjentin e gatimit dhe dalje ne verande, dhoma e ciftit me tualet, dhome femijesh, dhe 1 tualet i pergjithshem.
  Apartamenti ka punime shume cilesore, hapesira te mjaftueshme dhe shitet i mobiluar sic eshte ne foto.
  Orientimi i apartamentit eshte nga Lindja.
  Zona ku ndodhet apartamenti te ofron cilesi jetese te larte pasi pervec ajrit te paster, qetesise ka dhe te gjitha sherbimet e nevojshme.
  Mundesi shume e mire pervec per te jetuar dhe per investim.
  Disponon gjithashtu dhe dokumentacion te plote hipotekor.

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 18
Madhesia: 23.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 10.jpg
S: 14
Madhesia: 21.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 14
Madhesia: 24.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5.jpg
S: 14
Madhesia: 31.8 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019