devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 0, 71 m² 62.000 Euro (Ali Demi)

  Zona/Rruga : Ali Demi

  Disponojmė apartament 1+1 nė njė zonė shumė tė qetė dhe tė sigurt,nė zonėn e Ali Demit.
  Apartamenti ėshtė i organizuar nga salloni, dhoma e gjumit, tualeti dhe veranda.
  Objekti ndodhet nė katin e 0 tė njė pallati te ri dhe ka njė sipėrfaqe totale prej 71.2 m2, mundesi konvertimi ne 2+1.
  Apartamenti ka orientim shume te mire ndaj diellit, dhe disponon dokumentacion te rregullt hipotekor.
  Ēmimi:€ 62.000

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: bf630330-09ee-4d02-901d-b4bffd35a587.jpg
S: 20
Madhesia: 37.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: e7c8ecc3-0029-435f-b636-154c451eefb1.jpg
S: 22
Madhesia: 37.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c70a09c7-1e3d-4976-8a65-db0a7afc3345.jpg
S: 21
Madhesia: 46.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: af6327eb-f21f-4f15-b383-14a73dfaf63a.jpg
S: 21
Madhesia: 30.6 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019