Kliko

 1. Standart Tirane, shes makine Mercedes-Benz E 220 Avangard Viti 2005,

  Karburanti: Diezel
  Ngjyra.....: e zeze
  Kamjo......: automatik
  Ftohja......: Klima
  KM..........: 228000

  Shes Mercedes Benz E 220 Diezel Avangard
  Viti 2005
  Kambio Automat
  Klima
  Sedilje Lekure
  Sedilje Me Ngrohje
  Navi
  Xenon
  Pilot Automatik
  Sensor Shiu
  Sensor Parkimi
  Baxha Xhami
  Dy Celsa
  Goma Te Reja
  Xhama Elektrik
  Makina eshte ne gjendje perfekte motorrike dhe optike.
  E sapo ardhur nga gjermania me dogane te paguar


  Cel. : 0692626346
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: F5F74B42-8E77-4E43-974F-D26C115A5BC0.jpg
S: 91
Madhesia: 49.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3A11DD19-7A09-482D-9DF3-6FC8235F93BF.jpg
S: 82
Madhesia: 50.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 0840F0AB-4FEE-41EF-81FC-084226A73FFF.jpg
S: 89
Madhesia: 39.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 9B1E8351-03B1-4960-A629-E8BC7028FA48.jpg
S: 83
Madhesia: 34.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 3301FF2B-9659-43C5-A109-B381885F91FB.jpg
S: 133
Madhesia: 48.0 KB