devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera ambjent biznesi Kati 0, 100 m² 830 Euro (Rruga Fortuzi)

  Zona/Rruga : Rruga Fortuzi

  Jepet me qera ambient prane Rruges se Durresit tek Rruga Fortuzi.
  Ambienti ndodhet ne katin 0, siperfaqe 100 m2, fasade xhami, 2 tualete dhe kubature e rregullt, e investuar .
  Ndodhet ne nje zone totalisht te banuar dhe shume te frekuentuar ne Tirane buze rruge kryesore e cila i jep mundesine e shfrytezimit per cfardolloj tipologjie biznesi.

  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1.jpg
S: 32
Madhesia: 38.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2.jpg
S: 26
Madhesia: 23.2 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019