devinf.com
Kliko

 1. Standart Fier, shes toke 8.000 m² 500.000 Euro (Levan)

  Zona/Rruga : Levan

  Toka dhe biznesi pulari ndodhet ne Levan, Fier.
  Informacion mbi tokėn: sipėrfaqja e tokės 8000 m2 ku 1700 m2 jane ndertim nje shtepi 2 kateshe dhe 3 kapanone te cilat sherbejne si pulari, me certifikatė pronėsie, prane rruges kryesore.
  Biznesi eshte i ngritur dhe shume fitimprures shitet per arsye emigracioni.  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: caushaj.jpg
S: 16
Madhesia: 32.9 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019