devinf.com
Kliko

 1. Standart Kavaje, shes toke 1.500 m² 135.000 Euro (Kavaje)

  Zona/Rruga : Kavaje

  Toka ndodhet tek Mali i Robit ne Kavaje.
  Informacion mbi tokėn: sipėrfaqja e tokės, 1500 m2 me certifikatė pronėsie, prane rruges kryesore.
  Pozijoni i tokes eshte fantastik dhe me pamje te mrekullueshme, mundesi ideale per investim.
  Per me shume informacion apo nje vizite ne prone na kontaktoni ne:
  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019


  Cel. : +355686511111
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Capture.jpg
S: 21
Madhesia: 33.3 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019