devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera apartament 2+1+BLK Kati 5, 137 m² 420 Euro (Myslym Shyri)

  Zona/Rruga : Myslym Shyri

  Jepet apartament me qira 2+1 ne rr.Myslym Shyri. Apartamenti eshte shume i mire mobliuar dhe ndodhet ne katin e 4 te nje pallati te ri me ashensor. Per nje vizit ne prone mos hezitoni te kontaktoni.

  Cel. : 0699467556
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 4e265f19-de17-4119-9794-50a64ab95dd4.jpg
S: 5
Madhesia: 22.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 5448e525-7cf1-42ea-953b-2b2fe29f575e.jpg
S: 6
Madhesia: 28.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1682a8aa-906b-4352-beb3-c6a2ff0e5062.jpg
S: 6
Madhesia: 27.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ff40583d-da01-415f-8a3f-dbf7a9ee530c.jpg
S: 4
Madhesia: 21.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 41d21f0d-5ff2-466a-9d8b-369a6109bdb7.jpg
S: 9
Madhesia: 27.9 KB