devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, jap me qera zyre Kati 3, 20 m² 20.000 Leke (Rruga BArdhok Biba)

  Zona/Rruga : Rruga BArdhok Biba

  Qera, ambient tek rruga"Bardhok Biba". Ambienti ndodhet nė katin e 2 me sipėrfaqe 98 m2. Organizimi: •open space • i pėrshtatshem pėr zyra •1 tualet. Detaje tė tjera: • sistem aspirimi dhe kondicionimi. Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  OPP14276
  Cel. : 0696726069
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 83171319_624642248109971_4940821074695684096_n.jpg
S: 26
Madhesia: 10.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 82842781_2355634994542682_3954338185693102080_n.jpg
S: 34
Madhesia: 11.0 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 82922566_1422717551240454_8024072792485920768_n.jpg
S: 25
Madhesia: 13.5 KB  

  Rruga e Barrikadave, prane Ish Vules se Vjeter
  Tel: +35542 222 298