devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, shes ambjent biznesi Kati 0, 180 m² 900.000 Euro (Zogu i Zi) Future Home Property

  Zona/Rruga : Zogu i Zi

  Ambienti eshte duplex dhe ndodhet tek Zogu i Zi. Informacion mbiambientin: • Kati 0: ka siperfaqe 120 m2 • Kati 1: ka siperfaqe 60 m2. Ambientidisponon: • Dokumentacion te rregullt hipotekor • Buze rruges kryesore • Fasadene te dy krahet, ku pjesa ballore eshte 15m • I investuar deri ne detaje •Lokacion tė favorshėm gjeografik • Mundėsi tė shumta shfrytėzimi • I organizuarmirė • Kubaturė e rregullt. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
  Pro14268

  Cel. : +355697015479
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 2222222.JPG
S: 5
Madhesia: 56.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 111.JPG
S: 4
Madhesia: 37.7 KB  


  Rruga Muhamet Gjollesha, (21 Dhjetori)
  perballe Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
  Tel: 045628088 | Cel: 0692955910