devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 1+1+BLK Kati 3, 87 m² 80.000 Euro (21 Dhjetori) Future Home Property

  Zona/Rruga : 21 Dhjetori

  Apartamenti ndodhet tek Rezidenca Alba. Informacion mbi apartamentin: • Kati 4 • Sipėrfaqja e apartamentit : 87 m2 • Apartamenti ėshtė bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 1 Dhome gjumi • 1 Tualet • Korridor shpėrndarės • Ballkoni. Detaje te tjera: • Orientim: Veri • Pallat i ri • Kubaturė e rregullt • Zonė e aksesueshme nė qytet dhe e preferuar pėr banim. Pėr ta vizituar na kontaktoni!


  Pro14229

  Cel. : 0699320016
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: c30814d5-f66a-44e6-b2d8-be1efa8b941a.jpg
S: 17
Madhesia: 12.3 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 1be8ecea-a4af-4dc1-b5e3-01bddd997b19.jpg
S: 13
Madhesia: 33.6 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 867b9d0d-3599-47c1-a8e6-bf22366d0219.jpg
S: 14
Madhesia: 13.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: f5b5c0c9-50e2-4351-ad0f-07a378866cbe.jpg
S: 12
Madhesia: 13.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: cfa736e5-b28a-4696-90ed-168f6b1244a8.jpg
S: 12
Madhesia: 15.1 KB    Rruga Muhamet Gjollesha, (21 Dhjetori)
  perballe Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
  Tel: 045628088 | Cel: 0692955910