devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 8, 85 m² 102.300 Euro (Rruga e Kavajes) Future Home Property

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Apartamenti ndodhet ne Kompleksin Square 21. Informacion mbiapartamentin: • Kati 8 • Sipėrfaqja e apartamentit: 85.3 m2 . Apartamenti ėshtėbosh dhe disponon: • Orientim: Veri-Jug • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 Dhomagjumi • 2 Tualete • 2 Ballkone • Korridor shpėrndarės. Cilesime te tjera: •Sistem ngrohje-ftohje me multisplit i shperndare ne cdo ambient • Vetrataplastike dopio xham te mbushura me gaz argon • Fasade e ventiluar e cilesise selarte per te minimizuar zhurmat, te ftohtin dhe te ngrohtin • Sistem hidraulikdhe elektrik te markave me cilesore ne treg • Me pamje brenda kompleksit, poredhe nga rruga kryesore • Kubature e rregullt • Pallat i ri • Ashensor •Ndėrtime cilėsore • Zonė e aksesueshme nė qytet dhe e preferuar pėr banim. Pėrta vizituar na kontaktoni!

  Pro14223  Cel. : +355697015483
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: ap.jpg
S: 13
Madhesia: 38.8 KB  


  Rruga Muhamet Gjollesha, (21 Dhjetori)
  perballe Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
  Tel: 045628088 | Cel: 0692955910