Kliko

  1. Standart Tirane, shes Trapan Radial 5.000 Euro

    Shitet trapan radial Collet ne gjendje shume te mire. Ben shpime te drejta vertikale si dhe me kend deri ne diameter 40mm.

    Cel. : 0682575233
    Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri:  Trapan Radial Universal Collet.jpg
S: 53
Madhesia:  42.9 KB