devinf.com
Kliko

 1. Standart Tirane, Me qera Ambjent biznesi Kati 1, 135 m² ,670 Euro (Rruga e Kavajes)

  Zona/Rruga : Rruga e Kavajes

  Jepet dupleks me qira qe ka nje siperfaqe totale 135 m² (Kati 1 siperfaqe 55 m2 & Kati 2 siperfaqe 80m2 )

  Ndodhet ne katin e 1 te pallatit te ri ,buze rruges dhe eshte I pershtatshem cdo lloj aktiviteti.

  Fasada e xhamit I jep mundesi reklamimi te biznesit tuaj,me 1 tualet brenda.


  Cmimi: 670 Euro/Muaj.


  Tarife agjensie 1% per bleresin.
  Kontakt:

  Cel. : 0694030502


  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 13f28790-c74f-c710-ddf2-a2b178f452d0.jpeg
S: 119
Madhesia: 36.7 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 942ddabc-d942-67f9-e8f3-c9db2aacad13.jpeg
S: 95
Madhesia: 39.2 KB  


  Rr. Kavajes,Condor Business Center ,Kati 2
  Tirana, Albania
  Office: +355 4 4310706
  E -mail : info@euroestate.al
  Web : www.euroestate.al

  Euro Estate

  Lista me ofertat - okazione


  per kerkesa, plotesoni formularin, duke klikuar