devinf.com
Kliko

 1. Standart Rezervo apartamentin tėnd me mundėsi kreditimi deri nė 70%! KOMPLEKSI RESIDENCIAL “FIORI DI BOSCO”  Zona/Rruga : Don Bosko

  KOMPLEKSI RESIDENCIAL “FIORI DI BOSCO”

  Sip 2+1 varijone nga 88-105m²
  Te gjitha apartamentet jane te organizuara me 2 dhoma gjumi + livingroom + ballkon + 2 tualete

  cmimi ne varesi te apartamentit:
  1000 euro //m² - 1050euro /m² - 1070 euro /m²

  Sip ap 88.5m² - orientimi lindje dhe perendim
  Sip ap 95.5m² - orientimi lindje dhe perendim
  Sip ap 104.8m² - orientimi veri- lindje dhe veri –perndim

  katet nga 1 - 9 disponojme ne pozicione te ndryshme

  Post parkimi 15.000 euro – 18.000 euro


  Apartamentet janė tė gjitha kuadratike, me ambiente tė mėdha plot dritė dhe pamje, si dhe me vetrata panoramike.
  Secili prej apartamenteve ka njė ballkon tė bollshėm dhe 2 tualete, ku njėri nga kėto ėshtė pjesė e dhomės sė gjumit bashkėshortore.

  SHTĖPIA KU DUA TĖ JETOJ!

  24/7 Siguri dhe administrim nė tė gjithė kompleksin (sipas legjislacionit tė njėsive vendore)
  Hapėsira pėr ambiente tregtare si Supermarket, palestėr, SPA si dhe ambiente argėtuese pėr fėmijėt dhe prindėrit (ēdo shėrbim qė ofrohet brenda kompleksit nė funksion tė banorėve)
  Pyll me peme tė larta ndėrthur nė mėnyrė tė pėrsosur me gjelbėrimin dhe hapėsirat e tjera rekreative si: ambiente sportive, kėnd lojrash pėr fėmijėt, lulishte me shatėrvane dhe hapėsira relaksi.
  Parkime tė siguruara pėr ēdo familje nė katin –1 dhe vendparkime nė sistemimet e jashtme
  Godina luksoze tė banimit, tė ndėrtuara sipas standarteve Europiane.
  Teknologji e re ndertimi pėr tė rritur eficiencen termike, e vlerėsuar A3. Fasadė e ventiluar dhe vetrata termike
  Izolimi akustik i mureve perimetral tė ēdo njėsie banimi me lesh xhami/polisterol
  Vendndodhje strategjike, pranė qendrės sė kryeqytetit dhe akseve kryesore tė qarkullimit
  Pjesė e njė lagjeje tė re, nė zhvillim, gjė e cila nė pak kohė rrit vlerėn e pronės
  Apartamente kuadrate, me hapėsira optimale sipas standarteve, me dritė dhe orientim ideal.
  Partnership-i mė pozitiv dhe investim i garantuar nga firmat Matrix Konstruksion dhe Edil al, Concord Investment, Blessed Investment

  Vendodhja:
  Pozicion strategjik!

  • Qendra e Tiranės, 12 min
  • Rrethrrotullimi “Zogu i Zi”, 6 min
  • Bulevardi Zogu i Parė, 4 min
  • Rrethrrotullimi i Doganės, sheshi “Shqiponja”,7 min
  • Aeroporti “Nėnė Tereza”, 19 min
  • Akses i drejtpėrdrejtė me linjėn urbane tė dedikuar nė rr. “Don Bosko”
  • Transportin publik vetėm 10 minuta larg linjave tė ndryshme urbane dhe inter-urbane
  • Shėrbimi mjekėsor publik dhe privat
  • Shkolla, kopshte dhe ēerdhe publike
  • Ėshtė sa afėr qendrės, po ashtu nė dalje tė qytetit
  Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: Fiori_di_bosco.jpg
S: 176
Madhesia: 47.5 KB  

  ‎+355 67 679 1056
  | manjolapupa@yahoo.it

  Lista me ofertat - okazione

  per kerkesa, plotesoni 1 min. formularin, duke klikuar