devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart (Future Home Opportunity +)Tirane, shes apartament 4+1+BLK Kati 2, 395 m² 400.000 Euro (Allias)

  Zona/Rruga : Allias

  Shitet Shtėpi Private nė rrugėn Myslym Keta nė zonėn e Allias. Informacion mbi pronėn: • Sipėrfaqja e truallit: 395m2. • Sipėrfaqja e ndėrtimit: 285 m2. • Strukturė 2-katėshe + papafingo • Orientim veri-jug-lindje-perėndim • Me hipotek Organizimi: -Kati i parė: ambient ndenjie, ambient gatimi, dhomė gjumi, tualet. - Katet i dytė: ambient ndenjie, dhoma gjumi, tualete dhe ballkon. Cilėsime tė tjera: • Totalisht e investuar. • Disponon edhe njė dyqan 21m2(me dokumentacion tė rregullt) • Me oborr. • Dalje nė rrugėn kryesore. • Jepet me qera (2000 euro/muaji). • Opsion ideal investimi. Pėr ta vizituar na kontaktoni!
  ID: plus14160

  Cel. : 0699373015
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 82227535_824552914624302_8473822599283998720_n.jpg
S: 22
Madhesia: 30.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 82290693_595770471207936_3716725485183434752_n.jpg
S: 12
Madhesia: 41.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 82295348_614456446036480_946385070032158720_n.jpg
S: 13
Madhesia: 98.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 82439690_844054346043868_4231588641161347072_n.jpg
S: 11
Madhesia: 25.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 82542184_508275853417526_2237280247244390400_n.jpg
S: 11
Madhesia: 38.8 KB