devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 5, 101 m² 95.000 Euro (Rruga Albanopolis) (Future Home Property)

  Zona/Rruga : Rruga Albanopolis

  Apartamenti ndodhet ne Rrugen Albanopolis. Informacion mbi apartamentin: • Kati 5 • Sipėrfaqa e apartamentit: 101 m2 . Apartamenti disponon: • Salloni i Ndenjes dhe Ambjenti gatimit • 2 Dhoma gjumi • Tualeti • Ballkoni. Cilesime te tjera : • Orientim: Jug-perendim • I mobiluar ne menyre bashkekohore • Pallat i ri • Punime cilesore • Kubature e rregullt • Me hipoteke. Zona ku ndodhet apartamenti ėshtė e qetė dhe e preferuar per banim. Per njė vizitė nė prone na kontaktoni!


  Pro14164

  Cel. : +355692542669
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 82348227_468471317171502_1036928297801351168_n.jpg
S: 21
Madhesia: 27.8 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 82751015_213569009656627_6335136500300120064_n.jpg
S: 12
Madhesia: 30.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 82315442_603610987131048_796022001620746240_n.jpg
S: 12
Madhesia: 29.9 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 83393350_479765139643709_8363012047910207488_n.jpg
S: 12
Madhesia: 31.1 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 83614740_2410633965707866_8539762111193022464_n.jpg
S: 11
Madhesia: 29.5 KB    Rruga Muhamet Gjollesha, (21 Dhjetori)
  perballe Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
  Tel: 045628088 | Cel: 0692955910