Albacall

Apliko
970 pune premium kerkoj AKH

 1. Standart Tirane, ofroj vend pune Kamarier/e

  Bar- Restorant Le Vin kerkon te punesoje sanitare dhe kamariere(femer) paga e kenaqshme oraret e pershtatshme te ineresuarat te kontaktojne ne

  +355 69 600 0110
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 68260328_2670400266306142_414057224114012160_o.jpg
S: 300
Madhesia: 67.3 KB  


  ☎️ +355 4 222 6005
  📞 +355686511111
  📧 realestate@immoalbania.com
  📍 Bulevardi Bajram Curri, Tirane, Albania. 1019