devinf.com
Kliko
kliko

 1. Standart Tirane, shes apartament 2+1+BLK Kati 7, 95 m² 86.000 Euro (Don Bosko)

  Zona/Rruga : Don Bosko

  Apartamenti ndodhet ne Kompleksin “Fiori Di Bosco”. Informacion mbi apartamentin: • Kati 7 banim • Sipėrfaqja e apartamentit: 95.5 m2 • Orientimi: Perendim. Apartamenti ėshtė bosh dhe disponon: • Salloni Ndenjes • Kuzhina • 2 dhoma gjumi • 2 Tualete • 1 Ballkon • Korridor shpėrndarės. Cilesime te tjera: • Sistem ngrohje-ftohje me multisplit i shperndare ne cdo ambient • Vetrata plastike dopio xham te mbushura me gaz argon • Fasade e ventiluar e cilesise se larte per te minimizuar zhurmat, te ftohtin dhe te ngrohtin • Sistem hidraulik dhe elektrik te markave me cilesore ne treg • Kubature e rregullt • Pallat i ri • Ashensor • Ndėrtime cilėsore • Zonė e aksesueshme nė qytet dhe e preferuar pėr banim. Pėr ta vizituar na kontaktoni!

  Pro14041

  Cel. : +355697015479
  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 80393063_461230344582766_4943667512731500544_n.jpg
S: 9
Madhesia: 25.4 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: 80081322_551925538694275_8736690072566366208_n.jpg
S: 8
Madhesia: 29.3 KB  


  Rruga Muhamet Gjollesha, (21 Dhjetori)
  perballe Fakultetit te Inxhinierise se Ndertimit
  Tel: 045628088 | Cel: 0692955910