Kliko

 1. Standart Tirane, shes Monitor Samsung, Acer, hp

  Shes monitor te llojit Samsung, acer dhe hp me nje cmim prej 10€ per monitor.

  Kontaktoni ne numrin e telefonit: 069 4399479

  klikoni foton pėr ta zmadhuar klikoni foton pėr ta zmadhuar Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image2.jpg
S: 50
Madhesia: 11.2 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image3.jpg
S: 44
Madhesia: 12.5 KB   Klikoni foton pėr njė pamje mė tė madhe

Emri: image4.jpg
S: 67
Madhesia: 16.1 KB  
  AGE CALL
  MAIL: recruitment@age-group.al
  WEB : www.age-group.al
  CELL: +355694399479


  Age Call Tirana : Rruga e Kavajes Kompleksi Park Construction Kulla e Dyte Kati i Dyte